будівництво  та  ремонт

металопластикові вікна

Як знизити витрати господаря житла на кондиціонування повітря та експлуатаційні витрати на обігрів приміщень? З підняттям цін на комунальні тарифи, питання енергозбереження хвилює багатьох, і не тільки жителів таких великих мегаполісів як Київ, але і жителів інших міст України. Металопластикові вікна  з легкістю вирішують питання не тільки шумоізоляції, а й енергозбереження.

Купити пластикові вікна - це ще не означає добитись економії енергії, на це впливає декілька факторів, які взаємопов'язані однією ціллю: зробити приміщення теплим з меншим споживанням теплоносіїв.

При покупці вікон зверніть увагу на енергозберігаючі характеристики металопластикового профілю, комплектуючих, фурнітури та склопакета. Також уточніть у консультанта про теплий монтаж з паро-гідро-ізоляцією монтажних швів і демонтаж старої віконної конструкції.

    Критерії впливаючі на енергозбереження:
  • Металопластиковий профіль. Від ширини профілю та кількості повітряних камер залежить енергоефективність вікна. Чим більше камер в профілі, тим тепліше буде вікно.
  • Комплектуючі та фурнітура. Віконні ущільнювачі забезпечують герметичність вікна. Вони захищають приміщення від холоду взимку та гарячого повітря влітку, проникнення з вулиці пилу, шуму та вологи.
  • Склопакети. Для поліпшення показника енергоефективності склопакети заповнюють інертним газом. Крім цього, на скло наноситься спеціальне покриття з іонів срібла, що відбиває тепло всередині приміщення. Інертні гази ідеально доповнюють склопакети з енергозберігаючим склом, тому ми рекомендуємо саме таку комбінацію: енергозберігаюче скло + наповнення склопакета енергозберігаючим газом.
  • Способи монтажу. Від якості монтажних робіт залежить довговічність і коректність роботи вікна. Процес монтажу краще довірити кваліфікованії бригаді, яка здійснить монтаж за вимогами ДСТУ. Ми рекомендуємо збільшити теплозберігаючі показники, встановивши систему "тепле підвіконня".